З 10 по 14 червня 2021 року у м. Шостка Сумської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного радіоорієнування серед дорослих, юніорів та юнаків, в якому взяли участь понад 150 спортсменів з 8 регіонів України (Вінницька, Волинська, Донецька, Київська, Сумська, Харківська, Хмельницька області та м. Київ). Змагання проходили в лісовому масиві, що простягнувся вздовж мальовничих берегів річки Десна. До збірної команди Вінниччини увійшли 18 спортсменів різних вікових груп, більшість з яких делегувала МДЮСШ № 2. Приємно відзначити, що в усіх чотирьох програмах цього чемпіонату вінничани здобули призові місця, вкотре довівши високий рівень нашої школи радіоспорту.

Призерами та чемпіонами України в особистому заліку стали: категорія Ч16 – Ляхович Володимир (золота і бронзова медалі), Степаніщев Артем (бронзова медаль); категорія Ж16 – Корніюк Дарія (2 срібні та 2 бронзові медалі); категорія Ч19 – Дремлюга Максим (бронзова медаль), категорія Ж21 – Пугач Марія (бронзова медаль); категорія Ч21 – Марчук Олександр (срібна та бронзова медалі); категорія Ч40 – Колодяжний Василь (золота і бронзова медалі), категорія Ч50 – Зеленський Сергій (2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова медалі).

Також в командному заліку здобуто 12 срібних та 4 бронзові нагороди.

У загальнокомандному заліку команда Вінницької області у напруженій боротьбі виборола третє місце, пропустивши вперед команду з м. Київ та господарів чемпіонату – команду Сумської області.

Попередня публікаціяСпортсмен з Вінниччини виборов «золото» на Кубку світу зі стрільби для спортсменів з УОРА
Наступна публікаціяНа Вінниччині 43 нових випадки COVID-19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я