24 червня Вінницький міський центр соціальних служб у партнерстві з ГО «Міжнародна Антинаркотична Асоціація, Вінниця» та ГО «Полум’я надії» проведуть соціальну акцію «Футбол проти наркотиків». Матч пройде на стадіоні школи №35.

Уже кілька років поспіль у Вінниці до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом, який щороку відзначають 26 червня, влаштовують любительський турнір з футболу. Мета цієї соціальної акції – популяризація серед молоді міста стилю життя, вільного від наркотиків.

«Це уже наша традиційна соціальна акція. Ми запрошуємо до гри вінничан, які в минулому мали залежність від наркотиків та молодь, що проходить реабілітацію у кризових центрах. Здебільшого це ті люди, які побороли наркозалежність і хочуть показати іншим, що це можливо. Наприкінці акції ми визначимо переможців, які отримають кубки та медалі. На всіх учасників матчу чекають подарунки», – розповіла директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

Соціальна акція «Футбол проти наркотиків» розпочнеться о 10:00.

 

Попередня публікаціяНа Вінниччині затримали чоловіка, який погрожуючи ножем намагався пограбувати кредитну спілку
Наступна публікаціяУ Вінниці в ДТП постраждали двоє підлітків та кермувальниця Chevrolet

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я