За процесуального керівництва Вінницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону задокументовано факт надання неправомірної вигоди службовій особі Управління СБУ.

Установлено, що громадянин України, достовірно розуміючи свої незаконні дії з організації азартних ігор, запропонував оперуповноваженому одного з відділів Управління Служби безпеки України в Вінницькій області грошову «винагороду» в розмірі 200 доларів США щомісячно за не створення йому перешкод щодо незаконної діяльності з організації та проведення азартних ігор в одному із міст обласного значення на Вінниччини. Офіцер СБУ негайно повідомив про цю «пропозицію» керівництво та управління внутрішньої безпеки СБУ.

10.06.2021 вказаний громадянин, діючи під контролем правоохоронних органів передав офіцеру перші 200 доларів США. Одразу після надання громадянином вказаної суми неправомірної вигоди, останнього затримано на місці вчинення кримінального правопорушення слідчими слідчого управління ГУ Національної поліції в Вінницької області за оперативного супроводу Головного управління внутрішньої безпеки СБУ. Суму неправомірної вигоди в затриманого вилучено, повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

 

Попередня публікаціяНа Вінниччини спіймали маже півтисячі браконьєрів, які ловили рибу під час нересту
Наступна публікація“Українська стратегія Гройсмана” знову непрохідна до Верховної Ради

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я