Наразі вже надійшло 7862 заяв від батьків, які планують, що їхні діти відвідуватимуть садочок у червні, а також 6593 заяв – у липні. Для того, щоб дошкільнята комфортно почувались у закладах, а приміщення не були перевантажені, визначено, що функціонуватиме майже 50 % чергових садочків усіх форм власності від загальної кількості.

Традиційно влітку у садках міста проводяться капітальні та поточні ремонти. Для того, щоб діти не дихали випарами лакофарбових та будівельних матеріалів, дошкільні заклади на час ремонтних робіт призупиняють роботу. У Вінницькій міській територіальній громаді залишаються працювати чергові садочки.

«Для того, щоб віддати дитину у черговий садочок, батькам необхідно написати в своєму ЗДО заяву. На сьогодні вже подано 7862 заяв на червень та 6593 – на липень. Наразі вирішено, що чергових ЗДО буде 32 – у червні та 28 – у липні, оскільки у липні в нас подано трохи менше заяв. Заклади дошкільної освіти працюватимуть у різних мікрорайонах нашої територіальної громади», – каже директор департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці можна відвідати виставку «Галактики особливих дітей». Фото
Наступна публікаціяНа Вінниччині двоє жінок пограбували нетверезого чоловіка

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я