На засіданні виконавчого комітету міської ради затвердили Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням членів сімей загиблих ветеранів війни, які брали участь в проведенні антитерористичної операції та/або операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих під час участі у Революції Гідності. Вінничани з цих пільгових категорій можуть отримати компенсацію до 15 000 гривень за проведене санаторно-курортне лікування.

Право на грошову компенсацію мають особи, які проживають або зареєстровані на території Вінницької міської територіальної громади не менше ніж один рік. А також перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, що мають право на пільги.

До департаменту соціальної політики міської ради за компенсацією можуть звернутися дружина (чоловік) загиблих в АТО/ООС чи під час Революції Гідності, які не одружились вдруге, незалежно від того, виплачується їм пенсія чи ні, а також діти віком від 3 до 18 років, неодружені повнолітні діти, визнані дітьми з інвалідністю I та II групи або особами з інвалідністю I групи, батьки та особи, які знаходились під опікою або піклуванням загиблого та проживали разом з ним.

«Щоб скористатися цією допомогою потрібно подати пакет документів до відділу звернень апарату міської ради та її виконавчого комітету. Після того, як документи зареєстрували, їх передають до нашого департаменту на опрацювання. Ми їх перевіряємо та готуємо на розгляд комісії з питань забезпечення санаторно-курортним лікуванням членів сімей загиблих ветеранів війни, які брали участь в проведенні антитерористичної операції та/або операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих під час участі у Революції Гідності. І уже на засіданні комісії приймається рішення про надання допомоги. Такою компенсацією можна скористатися раз на два роки», – поясина директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Деталі за посиланням: https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8094

Попередня публікаціяВесна в Україні завершується грозовими дощами та похолоданням
Наступна публікаціяВ неділю «Вінницькі Вовки» вдома зіграють з київськими «Патріотами»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я