З початку року до поліції Вінниччини надійшло 1671  повідомлення громадян  про вчинення домашнього насильства, з яких 1354 звернень подані жінками, 289 чоловіками та 28 неповнолітніми.

До адміністративної відповідальності за ст. 173 -2 КУпАП (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису) притягнуто понад 2 тисячі 500 правопорушників.

Так, до поліції звернулась 39-річна вінничанка, проте, що її колишній чоловік вчиняє відносно неї фізичне, психологічне, економічне насильство та погрожує фізичною розправою. На домашнього кривдника працівники поліції склали адміністративний протокол та винесли заборонний припис.

Ще одну вінничанку поліцейські з дитиною помістили у кризову кімнату для жертв домашнього насильства.

На превентивному обліку поліції перебуває 3 тисячі 655 домашніх кривдників, майже половину з них на облік поставили у цьому році.

З початку року працівники поліції винесли 499 термінових заборонних приписів особам, які вчиняли домашнє насильство.
Слідчими підрозділами поліції розпочаті розслідується 43 кримінальних провадження за злочини, вчинені у сімейному середовищі, 21 з яких за ст. 126 -1 Кримінального кодексу України (домашнє насильство), повідомляють в поліції Вінниччини.

Попередня публікаціяНаселення Вінниччини скорочується – статистика
Наступна публікаціяПогода в Україні: тепло поки затримується

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я