Сьогодні 14 травня, поліцейські повернули додому малолітнього жителя Бару, який після конфлікту з матір’ю залишив домівку та не повернувся. Вночі, близько 03.00 години, хлопчика біля магазину помітив місцевий житель, який привіз дитину до відділення поліції та передав поліцейським.

Матір дитини його не шукала та до поліції не зверталась.
Під час спілкування з поліцейськими хлопчик надавав неправдиві відомості про себе, своїх батьків та місце приживання. Лише вранці, близько 07.00 години, ювенальні поліцейські встановили навчальний заклад, у якому навчається школяр та, отримавши інформацію від вчительки, розшукали його матір.

Жінка розповіла, що напередодні її викликали до школи через незадовільну поведінку сина. Прийшовши додому, мати насварила хлопчика, після чого, близько 16 години він пішов з дому.
Попри те, що малолітнього не було вдома вночі, його матір до поліції не звернулась, самотужки теж його не шукала. Поліцейським жінка пояснила, що син раніше вже неодноразово йшов з дому та завжди повертався. Відтак вона вирішила дочекатися.

Жінка виховує двох неповнолітніх дітей, батько яких  працює за кордоном.
З неповнолітнім  поліцейські провели профілактичну бесіду, пояснивши про небезпечність такої поведінки.

За неналежне виконання обов’язків щодо виховання сина на матір неповнолітнього поліцейські склали адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками чи особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей». За таке правопорушення передбачено штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, повідомляють в поліції Вінниччини.

Попередня публікаціяНа Вінниччину очікується поставка трьох вакцин від COVID-19
Наступна публікаціяУ Вінниці відбудеться вистава в темряві – «Точка зору» від Київського малого театру

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я