Трьох дівчат та двох хлопчиків працівники поліції повернули рідним. Двоє з розшуканих 16-річних дівчат через прагнення дорослого життя домівки залишили  не вперше.

За словами начальника відділу ювенальної превенції ГУНП у Вінницькій області  Володимира Федоришина, 11 травня повідомлення про зникнення дітей реєстрували у Вінницькому та Гайсинському районних управліннях поліції.

Так, у Гайсинському районі в селі Михайлівка зникла 13-річна дівчинка. Після проведення комплексу розшукових заходів через кілька годин дитину поліцейські знайшли у цьому ж селі в родичів.

Цього ж дня, працівники поліції повернули додому ще двох 16-річних дівчат, які раніше неодноразово залишали домівки. Жительку села Щітки Вінницького району ювенальні поліцейські знайшли в Вінниці, де вона гуляла по набережній.

Її однолітку, жительку Липовецької територіальної громади, працівники поліції знайшли у одному з сіл  Калинівської територіальної громади. Нічого не сказавши рідним, дівчина поїхала в гості до знайомого.

Ще два повідомлення про зникнення двох маленьких вінничан надійшли до поліції після 23 години. Матір 8-річного хлопчика повідомила, що її син не повернувся з прогулянки. Телефона у нього з собою не було. Дитину поліцейські
знайшли у товариша в квартирі кількома поверхами вище.

Повідомлення про зникнення вінничанки з п’ятимісячним сином надійшло від її матері. Заявниця повідомила, що донька, яка має певні проблеми зі здоров’ям  з онуком не повернулись додому з лікарні. Жінку з дитиною, які проживають в мікрорайоні Тяжилів, поліцейські розшукали на одній із вулиць неподалік від місця проживання, повідомляють в поліції Вінниччини.

Попередня публікаціяУ Вінницькому краєзнавчому музеї підготували вечірню програму «Музей як айсберг»
Наступна публікаціяНа Вінниччині з аукціону продадуть 4 об’єкти малої приватизації

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я