З п’ятого травня учні 1-4 класів ходитимуть до школи у звичайному режимі, а 5-11 класів – у змішаному. Відновляються заняття у звичному режимі і в закладах позашкільної освіти. З 1 травня дозволено  приймати відвідувачів у театрах, концертних організаціях, кінотеатрах, музеях тощо. Робота всіх закладів повинна проводитись з суворим дотриманням протиепідемічних заходів. Відповідне рішення сьогодні схвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На цьому тижні показники рівня поширення епідемії Вінниці продовжують знижуватись, і Вінниця перейшла з «помаранчевої» в «жовту» зону епідемічної небезпеки. У зв’язку з цим 29 квітня під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення послабити карантинні обмеження.

З  п’ятого  травня у школах міста усіх форм та типів власності буде здійснюватися освітній процес для учнів 1-4 класів у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять.

Учні 5-11 класів будуть навчатись у змішаній (комбінованій) формі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять: якщо у класі більше 20 учнів, їх буде поділено на підгрупи, кожна з яких відвідуватиме заняття у школі по черзі через тиждень.

У закладах позашкільної освіти всіх форм власності з 5 травня буде здійснюватися освітній процес у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом занять.

Також з 1 травня дозволено приймати відвідувачів у театрах, концертних організаціях, кінотеатрах, музеях, інших закладах культури та в інших закладах сфери культури.

У роботі всіх закладів потрібно суворо дотримуватись вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020р. №50 «Про затвердження протиепідемічних  заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19)».

Попередня публікаціяЯк працюватимуть медзаклади у Вінниці на свята та вихідні
Наступна публікаціяУ Вінниці оголосили підозру начальниці одного з відділень АТ «Укрпошта», жінку підозрюють в привласненні коштів за комуналку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я