Через карантинні обмеження масові заходи на Великдень проводити не будуть. Як зазначив у коментарі радіо “Місто над Бугом” Максим Філанчук, директор департаменту культури міської ради, встановлять Велетенські писанки на Майдані Незалежності на Чистий четвер, і вони будуть там до 3 травня.

“Писанок буде близько двох десятків. Минулого року було куплено 4 писанки, але у зв’язку з карантином ми їх не розмалювали. Це зробили цього року, без участі, на жаль, дітей, всіх охочих вінничан. Їх розмалювали майстри в художній школі, в школі мистецтв. І вінничанам ми покажемо їх всі, які в нас є, на Чистий четвер на майдані Незалежності”, – розповів Максим Філанчук.

Щодо розважальних заходів до Великодня – концертів від фольклорних колективів, то у зв’язку з карантинними заходами, вони будуть проходити в онлайн-форматі на Культурному порталі міста.

Попередня публікаціяНа Вінниччині за добу ліквідували п’ять пожеж в екосистемах
Наступна публікаціяУ Всесвітній день книги вінницькі депутати ліквідували дві обласні бібліотеки – дитячу і медичну