У Вінницькій області не так давно змінився губернатор та голова облради.

Голову ОДА призначив президент 19 червня 2020 року, голову облради обрали депутати після місцевих виборів у листопаді 2020 року.

За новими очільниками області цікаво спостерігати, особливо в частині особистої ефективності та управлінського менеджменту.

Діяльність голови ОДА можна поділити на дві частини: до місцевих виборів і після, – аналізує діяльність керівництва області телеграм-канал “Політична Арена Вінниччини”.

Одразу після призначення на посаду, Сергій Борзов швидко реалізував всі свої ідеї та задуми, на кшталт: відмовитись від охорони, заявити про радикальне скорочення чиновників, під час поїздок по районах області посварити/посваритись із чиновниками.

Реакція пересічних вінничан на початкову активність молодого губернатора була різна, від різкого негативу, до поблажливого схвалення. Але вже до місцевих виборів активність голови ОДА почала стрімко знижуватись. Цікавість вінничан до його діяльності теж. Навіть у соцмережах різко впала кількість лайків/перепостів під дописами губернатора та кількість переглядів відеострімів.

Кадрової революції в облдержадміністрації не сталось. Всі заступники губернатора свої посади зберегли, майже всі директори та начальники обласних департаментів та управлінь теж. Своєї команди голова ОДА так і не сформував.

А окремі призначення чиновників викликають подив у експертів та критику мешканців області.


До теми: На Вінниччині головою РДА призначили колишнього члена “Партії регіонів”


Економічних проривів та інвестиційних сенсацій не трапилось. А діяльність самого голови швидко трансформувалась в сторону звичного для Вінниччини традиціоналізму і розповідей про посіви та надої.

25 жовтня 2020 року голова ОДА отримав дуже чіткий фідбек своєї ефективності від мешканців області.

Кандидат в мери Вінниці Сергій Борзов набрав 6,09% голосів виборців, поступившись Сергію Кудлаєнку 13,04% та Сергію Моргунову 65,93%

А партійний результат “Слуги народу” на рівні 7% по області став найгіршим результатом по Україні.

Але це політика, скаже наш читач, на яку впливають зашквари парламентських “слуг народу” та інші загальноукраїнські негаразди від влади. І буде частково правий.

Але після місцевих виборів оприлюднили й невтішний рейтинг регіонів, за результатами моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів – 2020.

В ньому Вінницька область обвалилась на 10 пунктів і опустилась з 5 на 15 місце з 24 можливих.

Другий, післявиборчий період голова ОДА розпочав з педалювання теми “Великого будівництва”, яке назвав питанням свого особистого іміджу та репутації.

І, на наш погляд, дарма. Проєкт “Велике будівництво” при більш-менш уважному аналізі перетворюється на достатньо вразливий та потенційно токсичний наратив.

Також голова ОДА відновив поїздки по області. Провінційну політичну панацею та ліки від всіх репутаційних, соціальних та економічних хвороб Вінницької області.

Джерело

Попередня публікаціяДБР розслідує перешкоджання журналістській дяльності у Вінниці
Наступна публікаціяНа Вінниччині затримали чоловіка, який викрав УАЗ на підприємстві

1 КОМЕНТАР

  1. Найбільша помилка Сергія Борзова це призначення Заболотної, яка крім шкоди нічого області не принесла будучи директором департаменту, а зараз – тим більше приносить шкоди, на посаді першого заступника Борзова. Вона його і з’їсть.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я