21 квітня у читальній залі ВОУНБ ім. К.Тімірязєва відбулася презентація книги Михайла Ястремського «Шлях у 25 років: хроніка подій, імена, спогади». Видання присвячене до 25-ї річниці від часу створення Вінницької міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» та 35-річчя роковин аварії на ЧАЕС.

Ювілейне видання містить розповіді про техногенну катастрофу всесвітнього масштабу, її трагічні наслідки та подвиг ліквідаторів, зокрема тисяч вінничан – ліквідаторів, яких сьогодні в області понад 4 тисячі осіб. В книзі  викладені події, обставини, розповіді, описи про людей та їх долі, які ціною свого життя і здоров`я захистили світ від радіації

Вагоме місце відведено висвітленню діяльності Вінницької міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» та оповідей про добрі справи її активістів. Книга містить багато унікальних світлин.

Виступали на зустрічі митці, літератори, колеги Михайла Ястремського, відомі науковці, історики та журналісти Василь Паламарчук, Сергій Гальчак, Олександр Федоришен, Лариса Сеник, Микола Бойчук, Михайло Федик, а Митрополит Вінницький і Барський ПЦУ Симеон вручив «чорнобильцям-ліквідаторам» нагороди від Настоятеля ПЦУ Епіфанія.

Нагадаємо, що 26 квітня о 10:00 з нагоди 35-их роковин трагедії на ЧАЕС у Вінниці відбудуться урочисті пам`ятні заходи на меморіалі «Героїв-чорнобильців» напроти центрального автовокзалу.

Попередня публікаціяНа Вінниччині 448 нових хворих на COVID-19 за добу
Наступна публікаціяПоліція Вінниччини просить допомогти опізнати чоловіка, який загинув в ДТП

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я