На адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області 14 квітня 2021 року надійшло повідомлення про забруднення річки Південний Буг в районі пляжу «Хімік».

Під час обстеження русла річки на вказаній ділянці вздовж берега зі сторони району П’ятничани було виявлено плями сіро-зеленого кольору невідомого походження. В місцях локалізації плям були відібрані проби поверхневої води для визначення вмісту забруднюючих речовин.

«Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Вінницькій області був здійснений оперативний виїзд мобільною лабораторією для детального вивчення ситуації.

В ході лабораторного дослідження відібраних проб визначались основні забруднюючі речовини, гранично допустима концентрація (ГДК) яких нормується для водойм господарсько-побутового призначення відповідно СанПін, що діяли до 01.01.2017 року, оскільки на даний час для річок немає чітких нормативів ГДК», – йдеться у повідомленні.

За результатами інструментально-лабораторного дослідження було виявлено завищений вміст завислих речовин ( 480 мг/дм3, при нормативі 20 мг/дм3), вміст інших забруднюючих речовин в усіх пробах не перевищує гранично допустиме значення.

 

Попередня публікаціяНа Вінниччині прикордонники виявили трьох іноземців з фальшивими ПЛР-тестами
Наступна публікаціяВінничани з початку року купили нових авто на 17 мільйонів доларів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я