У Вінниці завершують реконструкцію спортивного комплексу з басейном на вулиці Янгеля. Відео

Реконструкцію колись занедбаного СКА у міськраді Вінниці планують завершити в 2021 році. Здати в експлуатацію мають до вересня.

Міський голова повідомив, що будівельні роботи виконані на 70%, завершити їх передбачено при співфінансуванні з ДФРР. З початку року реконструкція триває коштом територіальної громади.

Замість занедбаного колишнього СКА вінничани матимуть повноцінний спортивний центр з басейном. Масштабна реконструкція триває з 2018 року. І 70% передбачених робіт, у тому числі найскладніших – з «реанімування» споруди, вже позаду.

Будівельники приступили до оздоблення чаші басейну, приміщення комплексу готові до фарбування, санвузли викладені плиткою. Також триває облаштування зовнішньої каналізації та фасадні роботи.

Загальна площа приміщень, які мають відремонтувати, понад 5000 кв м. Завдяки тому, що влаштували нову систему опалення, будівля нормально «перезимувала», кажуть робітники. Це дозволило не припиняти внутрішні роботи.

За проектом в оновленому спорткомплексі будуть:

– гімнастичний зал

– зал для ігрових видів спорту

– атлетичний зал

– басейн на 860 м3 води

– зала для «сухого плавання»

– зона рекреації

– кімнати для тренерів

– навчальні класи

– санвузли, роздягальні.

У приміщенні встановлять підйомники та пандуси для зручності маломобільних груп населення.

«З початку року продовжуємо реалізацію цього проекту коштом бюджету громади. Очікуємо, що завершимо роботи при співфінансуванні з Державного фонду регіонального розвитку. Разом з будівлею спорткомплексу оновиться і прилегла територія», – каже міський голова.

Попередня публікаціяУ Вінниці 7737 людей хворіють на COVID-19
Наступна публікаціяУ Вінницькому районі чоловік зіштовхнув жінку з ганку і залишив помирати

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я