З весняним потеплінням комунальні служби почали наводити лад на дорогах. Наприкінці березня очищали прибордюрну частину доріг міста від бруду, піску та відсіву, які накопились після зими. А з минулого тижня у Вінниці почались роботи з поновлення дорожньої розмітки. Її наносять на пішохідних переходах, роздільних смугах, острівках безпеки тощо.

Роботи стартували з центру міста. Наразі вже частково поновлена розмітка на вулицях Пирогова та Соборній. Наступні вулиці, де проводитимуть роботи – вул. Магістратська, Князів Коріатовичів тощо.

«Загалом цієї весни буде оновлено 250 кілометрів поздовжньої та 27 тисяч м2 поперечної розмітки. Будимо також відновлювати розмітку на велосипедних та велопішохідних смугах, наноситимемо піктограми», – каже виконуючий обов’язки директора Вінницького КП «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» Сергій Чернов.

Поновлення розмітки важливе для підвищення безпеки всіх учасників руху. Адже чим чіткіше виглядає дорожня розмітка, тим краще її бачить водій. Всі роботи з поновлення розмітки будуть намагатися провести у найкоротші терміни, але швидкість залежатиме від погодних умов, повідомляють в міськраді Вінниці.

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и дорога)

Возможно, это изображение (один или несколько человек, улица и дорога)

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, люди гуляют, улица и дорога)

 

Попередня публікаціяУ Вінниці в річці Південний Буг знайшли тіло чоловіка
Наступна публікаціяНічну дискотеку в центрі Вінниці зупинили поліцейські. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я