Destination Imagination – найбільша у світі освітня програма з креативності, започаткована в США. Програма спрямована на підготовку учнів до професійних викликів XXI століття, виховання майбутнього покоління інноваторів та лідерів. Вона охоплює понад 30 країн на 6 континентах, понад 150 тисяч учасників щорічно, 38 тисяч волонтерів з усього світу і 1,5 мільйона випускників.

Вінниччину представили вихованці обласної станції юних натуралістів команда «VIN FUN TEAM»: капітан команди Єлизавета Житник, Поліна Дмитришина, Олена Долінна, Маргарита Науер, Ліана Чорнобай, Сергій Страшевський, Софія Дмитришина та досвідчені тренери Юрій Страшевський і Сергій Рекшенюк.

Учасники представили креативні шляхи вирішення викликів (проєктів), створили відео, в якому продемонстрували власне бачення розв’язання поставлених проблем. Оцінювала  олімпіадні завдання команда професійних експертів з різних країн світу.

Конкурс дозволив учасникам розвинути уміння знаходити необхідні рішення в будь-якій нестандартній життєвій ситуації. Змагання проходили в три етапи: миттєвий виклик, імпровізаційний виклик і конкурс близнюків. Якщо на перших двох етапах гуртківці вчилися співпрацювати всередині команди, то третій – передбачав налагодження конструктивної співпраці з командою опонентів.

За обмежений час гравці, використовуючи обов’язкові елементи, які, на перший погляд, не поєднуються між собою, мали створити логічно побудовану історію. Команда Вінницької обласної станції юних натуралістів «VIN FUN TEAM» впоралася зі своїм завданням на найвищому рівні, повідомляють в ОДА Вінниччини.

Попередня публікаціяУ Вінниці затвердили план реалізації Туристичної стратегії – 2030
Наступна публікаціяУ Вінниці урбаністи вирішили, як реорганізувати рух на перехресті вулиць Київської, Чорновола та Стрілецької

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я