24-25 квітня Best Vinnytsia влаштовує змагання серед студентів-програмістів у форматі хакатону IT-Revolution’21. Це чудова нагода для них проявити себе в якості програмних інженерів, попрактикувати навички розробки програмного забезпечення і привернути увагу роботодавців.

Метою заходу є розвиток студентів та забезпечення двостороннього зв’язку між ІТ-компаніями та молодими спеціалістами. На змаганнях будуть присутні ментори з компаній-партнерів, які допомагатимуть командам.

У чому полягають змагання?

Учасникам потрібно розробити проєкт, що є комплексним розв’язанням поставленої задачі, лише за 24 години, по завершенню яких він повинен бути одразу представлений суддям.

Хто може взяти участь?

Студенти всіх ВНЗ України.

Команда

Команди можуть складатися з дизайнерів та програмістів, Android та iOS спеціалістів, back-end і front-end розробників. До складу команди можуть входити від 3 до 5 осіб.

Відбірковий етап

Перед основною частиною учасники мають пройти відбірковий етап, після цього буде відібрано найкращі команди, які змагатимуться в основному етапі.

Формат

Хакатон пройде у форматі онлайн.

Зареєструватись на участь у хакатоні можна за посиланням до 9 квітня включно.

Про це повідомляють в прес-службі студентської організації BEST Vinnytsia (Board of European Students Of Technology – Рада студентів технічних університетів Європи) при Вінницькому національному технічному університеті.

 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я