Поліцейські продовжують контролювати дотримання мешканцями області  карантинних обмежень, пов’язаних з попередженням поширення COVID-19. На порушників карантину протягом минулого тижня працівники поліції  склали   562  адміністративних матеріали,  з яких  56  – на  суб’єктів господарювання  та  506 постанов – за перебування в громадських місцях без засобів індивідуального захисту.

Як розповів керівник Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Віктор Ковальчук, за минулі вихідні поліцейські на території області  виявили чотирнадцять  закладів,  які  працювали з порушенням карантинних вимог, зокрема, організації  дозвілля та недотримання обмежень щодо розміщення відвідувачів понад дозволену кількість. На адміністрацію цих закладів поліції  склали адмінматеріали за ч.1 ст. 44-3 КУпАП, за що передбачений штраф  від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім цього, поліцейські склали  506  постанов на громадян за перебування в громадських місцях, спорудах, громадському транспорті під час карантину без засобів індивідуального захисту. За таке правопорушення  передбачений штраф в розмірі 225 гривень.

З початку запровадження карантинних обмежень на території області працівниками територіальних підрозділів розпочато 10 кримінальних проваджень за ст.325 ККУ (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням). Санкція статті  передбачає обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я