З початку року до поліції Вінниччини надійшло 1200 повідомлень про вчинення домашнього насильства, за результатами розгляду яких винесено 357 термінових заборонних приписів домашнім кривдникам.

До адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису) притягнуто майже 1 тисяч 700 правопорушників. За що передбачено покарання: штраф від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк до семи діб.

393 правопорушники вчинили домашнє насильство повторно.
За інформації управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області, на обліку поліції перебуває 3 тисячі 600 домашніх кривдників, 956 з яких поставлені у цьому році.

З початку року працівники поліції винесли 357 термінових заборонних приписів особам, які вчиняли домашнє насильство. Заборонний припис може полягати в зобов’язанні кривдиків залишити місце проживання постраждалої особи, забороні на вхід та перебування в місці проживання постраждалої особи, забороні в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою.

Слідчими підрозділами поліції розпочаті розслідується 35 кримінальних провадження за злочини, вчинені у сімейному середовищі, 13 з яких за ст. 126-1 Кримінального кодексу України (домашнє насильство). Вчинення такого злочину карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

“Якщо ви постраждали від домашніх кривдників – не мовчіть, звертайтесь за допомогою до поліції на спецлінію 102. Спеціальні мобільні екіпажі поліції з протидії домашньому насильству працюють в цілодобовому режимі та прийдуть вам на допомогу”, – повідомляють в поліції Вінниччини.

Попередня публікаціяУ Вінниці від наслідків COVID-19 помер 42-річний суддя міського суду
Наступна публікаціяУ Вінниці на кілька тижнів обмежать рух по вулиці Гоголя

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я