У Вінниці почали прибирання міста після зими. Працівники комунальних служб очищають прибордюрну частину доріг міста від пилу, піску та відсіву, які накопичились після зими. Також очищають зливову каналізацію, малі річки, тротуари, дороги, площі та сквери, повідомляють в міськраді Вінниці.

Там, де дозволяє ширина, прибирання тротуарів здійснюється механічно, їх чистять машини, обладнані спеціальними щітками. Цю техніку називають «міськими кішками». Також прибирання здійснюється універсальними машинами «Глобус», ця техніка зимою використовується для нанесення протиожеледних матеріалів, а весною переобладнується на прибирання вулиць міста в теплу пору року.

Там, де не пройде спецтехніка, тротуари та зупинки громадського транспорту прибирають у ручному режимі.

«Також весняне прибирання триває і на приєднаних територіях. Роботи проводяться там, де є асфальтне покриття», – розповів начальник відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунальних господарств та благоустрою Вячеслав Хілінський.

Як розповіла заступниця директор МКП «Вінницязеленбуд» Тетяна Прибиш, робітники МКП «Вінницязеленбуд» займаються санітарною та формувальним обрізанням гілля дерев, кущів, зелених огороджень, живоплотів. Триває розпушування та підсів газонів, прибирання опалого листя тощо.

Як дозволить погода, розпочнеться фарбування урн та турнікетів, приведення до ладу пляжних зон, запуск фонтанів. Також, у місті планують провести традиційні загальноміські суботники https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=7896.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (улица и дорога)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (дорога)

Возможно, это изображение (дорога и дерево)

 

 

 

Попередня публікаціяУ Вінниці триває очистка русла Південного Бугу
Наступна публікаціяУ Вінниці в готельно-ресторанному комплексі під час обшуку правоохоронці знайшли карабін та 255 бойових патронів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я