У травні відбудеться автоматичний перерахунок житлових субсидій на неопалювальний період. Для того, щоб її отримати, вінничани мають на перше травня ліквідувати заборгованості по оплаті за житлово-комунальні послуги. Субсидія на неопалювальний період нараховується з 1 травня по 30 вересня, повідомляють в міськраді Вінниці.

Як повідомляють у департаменті соціальної політики міської ради, переважно житлову субсидії буде призначено за автоматичним перерахунком. Звертатися до управлінь соціального захисту потрібно лише тим вінничанам, у яких відбулися зміни складу сім’ї або складу зареєстрованих осіб у житловому приміщенні, або хто отримуватиме її вперше. Відзначимо, що минулого року у неопалювальний період житлову субсидію отримували понад 19 тисяч домогосподарств.

«Уже скоро завершується опалювальний сезон, а разом із ним і дія субсидії на цей період. Вінничани, які хочуть скористатися цією державною допомогою на неопалювальний сезон, мають перевірити свої розрахунки за спожиті послуги. Якщо, станом на перше травня, буде наявна заборгованість понад 340 гривень, ми е зможемо нарахувати субсидію. Якщо боргів не буде, про розмір призначеної допомоги департамент соціальної політики поінформує з допомогою смс-повідомлення на номер мобільного телефону заявника», – повідомила директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Отримати детальну інформацію щодо нарахування житлових субсидій можна за номерами тел: 50-83-88; 50-91-33 УСЗН ( Правобережне); 50-86-70 ; 50-86-77 УСЗН (Лівобережне).

Попередня публікаціяУ Вінниці в готельно-ресторанному комплексі під час обшуку правоохоронці знайшли карабін та 255 бойових патронів
Наступна публікаціяУ Вінниці поліцейські перекрили канал постачання забороненого засудженим

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я