Паралімпійка з Хмільника Мар’яна Шевчук встановила світовий рекорд та привезла в Україну золоту нагороду.

Національна паралімпійська збірна команда з паверліфтингу повернулась в Україну з другим місцем у світі за загальною кількістю нагород та третьою – за «золотом» на кубку світу, що з 22 по 28 березня проходив у м.Манчестер, (Великобританія) та об’єднав спортсменів з 22 країн світу.

Про це повідомляє  Національний комітет спорту інвалідів України.

Загальний доробок команди – 10 медалей, 2 з яких золоті, 6 срібних та 2 бронзові, а також – один рекорд світу. Зауважимо, що 9 спортсменів з 10 повертаються додому з високими нагородами.

З найкращим результатом від команди виступила Шевчук Мар’яна  з Вінниччини – золота нагорода з рекордом світу – 132 кг (спортсменка покращила свій попередній результат – 131 кг), а також Соловйова Лідія – теж «золото».

До речі: Мар’яна Шевчук показала кращий результат, ніж спортсмени без інвалідності.

Тільки у завершальний день змагань збірники вибороли 1 срібну медаль у надзвичайно цікавому виді змагань – міксті, борючись за «золото» з командою Узбекистану, та бронзову нагороду серед жінок у ваговій категорії  до 86 кг.

Отож, в прикінцевий день змагань бронзову медаль виборола Аліна Кумейко (вагова категорія до 86 кг), піднявши вагу 100 кг.

У надзвичайно захоплюючій боротьбі команда України поступилась Узбекистану у міксті – срібло (Олійник Наталя, Бабинець Юрій, Панасюк Костянтин).