Сьогодні, 26 березня, у Вінниці пройшла чергова сесія міськради. На сесії затвердили низку соціальних та стратегічних рішень та виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19.

Майже 15 мільйонів гривень додаткових коштів на боротьбу з коронавірусом

Депутати підтримали рішення щодо збільшення фінансування сфери охорони здоров’я для боротьби з коронавірусом. Зокрема це 1,6 мільйона гривень на реконструкцію системи киснезабезпечення Вінницької міської клінічної багатопрофільної лікарні. Також виділено майже 12,2 млн грн для виплат у квітні муніципальних надбавок медикам, які працюють з хворими на ковід. Ще 1 млн грн субвенції – на забезпечення централізованої подачі кисню для обласного клінічного госпіталю ветеранів війни. Загалом додаткові видатки на охорону здоров’я склали майже 15 млн грн.

Затвердили муніципальну Програму, яка відкриває нові можливості для людей поважного віку

Департамент соціальної політики Вінницької міської ради спільно із громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» розробили Програму «Громада відкритих можливостей для людей похилого віку Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки». Вона передбачає проведення різноманітних навчань для людей поважного віку, також планується створення табору відпочинку.

Вінничани й надалі отримуватимуть антикризові муніципальні доплати

Депутати підтримали рішення про продовження муніципальних виплат вінничанам на ІІ квартал цього року.

«Ми виділяємо 5,7 млн грн на підтримку тих людей, які отримують пенсію або державну виплату менш як 2000 гривень. Таких людей у нашій територіальній громаді 10 тисяч», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Звільнили від орендної плати підприємців що не працювали у січні 2021

Орендарі комунального майна, які у січні не працювали під час карантину, можуть бути звільнені від орендної плати.

Відповідне рішення ухвалили депутати міської ради під час чергової сесії 26 березня. Щоб оформити таку пільгу, орендарям потрібно звернутись до міської ради із визначеним пакетом документів.

Попередня публікаціяНа Вінниччині 848 випадків захворювання на COVID-19 за добу
Наступна публікаціяУ Вінниці виготовлять 5 нових VinLine за 35 мільйонів гривень

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я