“Партія Вінничан” звернулась до обласної адміністрації та міської ради у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в області

“Звертаємось до Вінницької обласної адміністраці та міської ради прийняти відповідальне рішення, враховуючи реальну ситуацію в нашому регіону і убезпечити вінничан від подальшого поширення хвороби, – йдеться у зверненні вінницької партії.

Про це йдеться на офіційній сторінці “Партії Вінничан” в соціальній мережі.

Для українських політиків навіть пандемія стала питанням рейтингів! Центральна влада вкотре перекинула з себе відповідальність на регіони. Місцевій владі дозволили самостійно встановлювати карантинні обмеження.

Таким чином столична влада хоче перекинути негативну реакцію на вимушені протиепідеміологічні заходи на міські та обласні адміністрації та не виплачувати відповідні компенсації з державного бюджету, – йдеться в дописі “Партії вінничан”.

“Днями локдаун оголосили у Львові, з 20 березня максимальні карантинні обмеження вводяться і в столиці. За останню добу наша Вінницька область демонструє негативну динаміку.
У нас майже 1000 нових захворювань – це друге місце по країні. Більше захворіло лише у Києві – 1210 випадків. Київ вже у “червоній” зоні”.

Представники місцевої партії закликали місцеву владу не зважати на рейтинги та політику, а подбати про безпеку вінничан.

Ми закликаємо місцеву владу не зважати на політичні маніпуляції та різноманітні рейтинги, а подбати про вінничан. Їх безпеку та здоров’я.
Бо життя людини – це головна цінність.
Якщо потрібно вводити додаткові карантинні обмеження, це потрібно робити і не боятись політичної відповідальності.

Нагадаємо, у Вінницькій області різко збільшилась кількість летальних випадків в результаті захворювання на ковід.

Попередня публікаціяУ Вінниці в 2021 році встановлять 15 майданчиків для сміття
Наступна публікаціяУ Вінниці на підтримку Стерненка пройшла акція мирного протесту