Про облаштування смарт – зупинок у Вінниці розповіли у «Вінницякартсервіс». Так, на площі Ліверпуль смарт-зупинку вже встановили. Через Інтернет-зв’язок вона приймає сигнал про місцеперебування трамвая, тролейбуса чи автобуса та автоматизовано виводить на екран інформацію про вид транспорту, номер маршруту та час за який він дістанеться зупинки. Розумними зупинками мають обладнати пів сотні локацій. Тож окрім вже існуючих, ще по кілька штук поставлять на Тяжилові, Старому місті, та вздовж Київської, повідомляють в сюжеті телеканалу Віта.

Табло не боїться спеки та лютих морозів і має спеціальне захисне покриття. У картсервісі кажуть, нові екрани потребують налаштувань, тож перший час працюють у тестовому режимі.

«Можуть бути деякі неточності, але до кінця місяця ми плануємо доопрацювати програмне забезпечення і доопрацювати 15 табло», – каже директорка КП «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна.

Їх встановлять вздовж Соборної та Вишеньки. Нині, майстри підрядної організації працюють одразу на кількох локаціях. На Урожаї облаштовують підземні комунікації. А на 600-річчя прокладають кабелі електропередачі.

«Таких табло, як у Вінниці в Україні ще не встановлюється.  Передбачається, що табло буде висвітлювати не тільки графік руху трамваїв, тролейбусів, автобусів, а також маршрутні таксі будуть приєднуватись до системи і будуть показувати свій графік», – розповідає Катерина Бабіна.

Попередня публікаціяНа Вінниччині за добу 440 людей вакцинували від COVID-19
Наступна публікаціяНа Вінниччині 750 нових хворих на COVID-19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я