У Вінниці відновились роботи по капітальному ремонту житлових будинків – зараз замінюють інженерні комунікації у шести висотках. Ще у трьох встановлюють нові вікна у під’їздах.

У Вінниці продовжують діяти муніципальні програми, за якими жителібагатоповерхівок мають можливість покращити умови проживання у своїх будинках. Зокрема, це програма по співфінансуванню капремонтів, коли з бюджету громади фінансується 70% вартості робіт та матеріалів, а 30% – складає частка мешканців.

«Нею можуть скористатись як ОСББ, так і жителі будинків, які обслуговуються управлінськими компаніями. Програма поширюється на ті будинки, об’єднання співвласників яких або управлінські компанії є учасниками Меморандуму про співпрацю, – пояснює директор департаменту житлового господарства Роман Фурман. – Наприклад, зараз триває капремонт інженерних мереж за шістьма адресами. З яких у п’яти будинках ці роботи виконуються саме за цією програмою».

Зокрема, йдеться про дві багатоповерхівки, які обслуговують управлінські компанії, – по вул. Шмідта, 36 та Рєпіна, 18. Інші три висотки – це об’єднання співвласників багатоповерхового будинку (Хмельницьке шосе, 49; Данили Нечая, 77а та

Матроса Кішки, 59).

А мешканці ОСББ по 3-му провулку Глінки, 15а скористались іншою муніципальною програмою підтримки – коли при створенні об’єднання співвласників жителі можуть обрати капітальний ремонт одного з конструктивних елементів будинку на свій вибір. І його буде виконано за кошти міського бюджету.

«В такому випадку співвласники багатоквартирних будинків на загальних зборах новоствореного ОСББ спільно визначають, який саме вид робіт вони хочуть отримати від міста за кошти бюджету. І це рішення має бути зафіксоване у протоколі загальних зборів. Зокрема, мешканці ОСББ по вул. Стельмаха, 53а та Артинова, 38 обрали як перший капітальний ремонт при створенні ОСББ заміну вікон у під’їздах. І в цих будинках зараз якраз виконуються ці роботи», – додає Роман Фурман.

Також нові вікна за програмою співфінансування зараз встановлюють у багатоповерхівці по вул. Князів Коріатовичів,18, повідомляють в міськраді Вінниці.

Возможно, это изображение (кирпичная стена и небо)

Возможно, это изображение (в помещении и кирпичная стена)

Нет описания фото.

Возможно, это изображение (в помещении)

 

Попередня публікаціяНа Вінниччині майже тисяча нових хворих на COVID-19 за добу
Наступна публікаціяНа Вінниччині викрили групу шахраїв, які за підробленими документами отримували кошти з Фонду гарантування вкладів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я