Упродовж тижня, з 11 по 18 березня, у вінницьких школах триватиме голосування за найкращі проєкти. За результатами якого проєкти-переможці, по одному від кожного закладу, далі будуть представлені на міському етапі конкурсу «Бюджет шкільних проєктів», повідомляють в міськраді Вінниці.

Цей конкурс у Вінницькій міській територіальній громаді проходить уже третій рік поспіль і користується великою популярністю серед закладів освіти. В цьому році є декілька новацій: фонд «Бюджету шкільних проєктів» збільшено на півмільйона гривень і загалом складає 2,5 млн грн; він поширюється і на заклади середньої освіти новоприєднаних територій. Крім того, вперше буде застосовано в якості пілотного проєкту електронне голосування на спеціальній онлайн-платформi E-DEM: https://school-budget.e-dem.ua/cities/0510100000.

Скористатись цим новітнім інструментом на шкільному етапі голосування виявили бажання 16 шкіл.

«Координатори програми у цих 16 закладах вже пройшли навчання як працювати з системою, створили конкурси та зареєстрували проєкти, які шкільні автори і авторки винесли на розсуд шкільних громад, – розповідає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко. – Пілотування електронного голосування ми запроваджуємо у співпраці з Офісом Ради Європи в Україні в рамках проєкту «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» та швейцарсько-української програми EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарією».

Механізм голосування досить простий: кожен учень отримає персональне посилання для входу на платформу, де зможе переглянути усі проєкти, які шкільними координаційними радами винесені на голосування. Кожен з них має короткий опис і візуалізацію ідеї, терміни реалізації, кошторис та інформацію про авторів. Далі учаснику голосування потрібно обрати проєкт, який він хоче підтримати, натиснути кнопку «Проголосувати» і підтвердити свій вибір. Останній крок – оновити сторінку, щоб переконатись, що голос зараховано.

«Решта закладів планують проводити шкільний етап голосування через гугл-форму або в інший спосіб за рішенням шкільних координаційних рад. Хочу нагадати, що участь у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів» можуть брати школярі 5-11 класів. В закладі має бути створена координаційна рада, 2/3 складу якої складають учні. Шкільний етап голосування триватиме тиждень. За підсумками той з проєктів, який набере найбільше голосів підтримки у закладі, буде поданий на наступний етап конкурсу. Після 18 березня і до кінця цього місяця в авторів проєктів-переможців від кожної школи буде час допрацювати його разом зі своїми менторами, щоб представити на загальноміському етапі конкурсу», – додає Оксана Яценко.

Возможно, это изображение (‎текст «‎внниця голоси внниця 31.08.2021 оголоси внниця 1.08.2021 голоси 1.06.2021 آдальня "втамнка" агальноосвитня ради" N21 High Studio ефективнисть навчання залежить лише майстерност учителя, змсту навчальних програм, й N21 297000 гpH велопарковка нальний заклад гмназя 24 внницько мi̇ськой загальноосвитня внницько мскогр Highstudio... запитаете: <<чому саме high?» тут усе дуже просто: слово справжним символом нашого проекту та закрита вандалозахищена велопарковка (велогараж) 100 мсць, охороною, якстним замком, бездротовим 278100 rpH внниця 290000 грн оголоси внниця 1.06.2021 голоси внниця 1.06.2021 голоси 1.06.2021 一‎»‎)

Нет описания фото.

 

Попередня публікаціяНа Вінниччині викрили нарколабораторію, вилучили наркотики, обладнання та зброю. Відео
Наступна публікаціяНа Вінниччині чоловік задушив односельця

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я