Отримавши оперативну інформацію щодо можливої підготовки до незаконного переміщення спирту з території Республіки Молдова в Україну, прикордонники шляхом тралення обстежили дно річки Дністер, якою проходить кордон з Молдовою.

Про це повідомили на сайті Новини Вінниці з посиланням на Могилів-Подільський прикордонний загін.

Під час дослідження правоохоронці виявили ізольований електрокабель, що був прокладений по дну Дністра від прилеглого острова до українського берега, а далі був вкопаний в землю на глибину близько 20 см та вів у тил території України.

Прикордонники дістали з дна річки та викопали із землі 150 метрів кабелю, на кінці якого, зі сторони острова, знаходилось пристосування для підключення електроживлення та засіб для намотування шланга на котушку.

Військовослужбовці продовжили обстеження прилеглої місцевості, залучивши спеціальну техніку та неподалік, на глибині близько 3 метрів, знайшли пластиковий шланг, що був прокладений під землею від берегової відмілини річки Дністер вглиб території України.

Під час демонтажу шланга, у лісосмузі на території України, правоохоронці виявили спеціально обладнаний підземний «бункер», до якого виходив кінець шланга.
Загалом прикордонники демонтували 125 метрів шланга діаметром 20 мм. З його допомогою зловмисники, ймовірно, планували незаконно переміщувати спирт з Молдови до України.

Правоохоронці також встановили, що цей трубопровід ще не використовувався, оскільки шланг був порожній та не мав характерного запаху спирту.

Наразі прикордонники спільно зі співробітниками УСБУ у Вінницькій області проводять заходи щодо встановлення кола осіб, причетних до протиправної діяльності.

Попередня публікаціяПоліція розслідує загибель дворічної дівчинки на Вінниччині
Наступна публікаціяНа Вінниччині сварка подружжя призвела до загибелі чоловіка

1 КОМЕНТАР

  1. Чому б не влаштувати засідку та не встановити осіб, причетних до протиправної діяльності, взяти їх на гарячому.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я