Вінницька область знаходиться на межі “червоної” карантинної зони. Рівень захворюваності за добу, за даними МОЗ – другий по країні.

Рівно рік тому в Україні був зафіксований перший випадок COVID-19. Пандемія змінила все наше життя. І, на жаль, зараз у нас вирує друга хвиля коронавірусу. За словами наших медиків, у нашому регіоні і місті зокрема вона триває з початку лютого,- розповів міський голова Вінниці в ефірі телеканалу «Україна 24».

“Навантаження на систему охорони здоров’я міста збільшилось удвічі. Якщо за два останні тижні січня було зареєстровано біля 1080 хворих на COVID-19, то за останні два тижні лютого – 3031 випадок.

Необхідно розірвати цей ланцюг захворюваності. Тим більше, що окрім збільшення нових хворих на коронавірус, дедалі більше зростає кількість хворих на ГРВІ та грип”, – сказава очільник міста.

Сергій Моргунов розповів і про муніципальні доплати медичним працівникам. З міського бюджету лікарі отримують 15000 грн, 8000 медсестри, молодший медичний персонал по 8000 грн.

Лікарні забезпечені медикаментами та засобами захисту на три місяці.

“Ми зараз далі працюємо над забезпеченням ковідних ліжок кисневими точками – зараз вони забезпечені на 95 %. А додаткові реанімаційні місця ми створюємо саме для тяжких хворих, кількість яких, на жаль, також збільшується.

Всі міські лікарні на сьогодні забезпечені тримісячним запасом медикаментів та засобів індивідуального захисту. І ми продовжуємо підтримувати колективи муніципальними надбавками для ковідних бригад з бюджету громади”, – підкреслив Сергій Моргунов.

Попередня публікаціяНа Вінниччині сварка подружжя призвела до загибелі чоловіка
Наступна публікаціяНа Вінниччині видали 1891 «Пакунок малюка» від початку року