Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс та міський голова Сергій Моргунов обговорили питання подальшої співпраці у різних сферах.

«Партнерство у сфері децентралізації, охорони здоров’я, залучення інвестицій та поглиблення побратимських зв’язків – про це говорили сьогодні з Надзвичайним та Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

Це перший візит пані Посла до Вінниці. Приємно, що представники британської делегації виявляли цікавість до нашого міста як потенційного партнера», – каже Сергій Моргунов.

За словами міського очільника, гостям презентували можливості наших індустріальних парків та проєкт створення майбутнього технопарку «Кристал».

Мелінда Сіммонс відзначила, що для британського бізнесу важливі гарантії не тільки з боку органів місцевого самоврядування, а і державні гарантії захисту інвестицій в українських судах.

Актуальним напрямком співробітництва може стати обмін досвідом у галузі медичних інновацій та стажування наших фахівців в англійських клініках.

Окремо торкнулися теми перезавантаження співпраці з містом-побратимом Пітерборо. Саме цього року відзначатимемо 30-річчя підписання договору про партнерство.

Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди сидят)

Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди сидят)

Возможно, это изображение (один или несколько человек и костюм)

Возможно, это изображение (один или несколько человек, в помещении и офис)

 

Попередня публікаціяНа Вінниччині всі школярі переходять на дистанційне навчання з 2 березня
Наступна публікаціяВінницькі студентки перемогли в онлайн-хакатоні «Як зацікавити дівчат енергетикою»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я