За останній тиждень у Вінниці більш ніж на 40 % зросла кількість інфікованих коронавірусом.

Наразі у місті хворіє 2967 пацієнтів, у минулий понеділок було 1956. Кількість ліжок в ковідних відділеннях для лікування таких пацієнтів наразі завантажена на 82 %. Медичні працівники вкотре нагадують вінничанам про необхідність дотримуватись протиепідемічних правил, адже від цього залежить не лише їхнє життя та здоров’я, а й близьких та оточуючих.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш, 88 % інфікованих коронавірусом наразі лікуються амбулаторно, а це – 2467 людей. 12 % (337 осіб) – на стаціонарному лікуванні.

«По динаміці виявлення випадів захворювання на ковід у Вінниці ми бачимо, що починаючи з кінця січня вона стрімко пішла догори. Зараз маємо показник 4062 випадки на сто тисяч населення. На жаль, люди нехтують протиепідемічними правилами, діти хворіють безсимптомно, заражають батьків, дідусів, бабусь, які переносять хворобу важко. Тому, ще раз нагадую: необхідно носити маски у громадських місцях, мити та дезінфікувати руки, дотримуватись соціальної дистанції», – зазначив Олександр Шиш.

Щодо завантаженості ліжок у закладах для хворих на ковід, то з підтвердженим коронавірусом цей показник на 21 лютого складає 54 %, а разом з підозрами – 82 %.

Щодо роботи з контактними та підозрами, під контролем сімейних лікарів перебуває понад 2300 осіб, які були в контакті з інфікованими, мають підозри на COVID-19 або мають легку форму хвороби. Серед них 809 осіб – члени сімей, контактні громадяни; 1423 особи з встановленим ковідом (легкий або безсимптомний перебіг); 119 осіб з підозрою на ковід під амбулаторним спостереженням.

З початку пандемії у Вінниці лабораторно підтверджено 15 263 випадки інфікування коронавірусом. Одужали 12014 (78,7 %) людей. За час епідемії, починаючи з березня 2020 року, померло 282 вінничанина, повідомляють в міськраді Вінниці.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці починається навчальний проєкт по правах людини
Наступна публікаціяУ Вінниці трамвай в’їхав у трамвай: є постраждалі (Оновлюється). Фото

1 КОМЕНТАР

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я