У Вінниці 18-річний Геннадій Масленніков за підсумками минулого року був визнаний найкращим спортсменом Вінничини. Про це повідомляє Федерація боксу Вінницької області.

Молодіжна збірна України цієї неділі завершила виступ на Міжнародному турнірі «Адріатична перлина» у Чорногорії. Наша команда завоювала на цих змаганнях 15 нагород, серед яких 4 золоті, 3 срібні і 8 бронзових. Особливо приємно, що дві медалі додали у скарбничку збірної представники Вінницької області.
18-річний Геннадій Масленніков, який за підсумками минулого року був визнаний найкращим спортсменом Вінничини, завоював чемпіонське звання у Будві! У фінальному бою він переміг представника Росії Тенгіза Котояна. Ще один вінничанин Максим Власюк виборов бронзову нагороду у категорії 56 кг.
Нагадаємо, що у складі української делегації у Чорногорії перебували також особисті тренери спортсменів – вінничани Роман Вакалюк та Олександр Масленніков.