Використання бізнесом спеціально розробленого знака дозволяє туристам впізнавати локації, атракції та компанії по всьому світу як такі, що прийняли й виконують глобальні стандартизовані протоколи охорони здоров’я та гігієни задля безпечних подорожей.

Наприкінці 2020 року Національна туристична організація України за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголосила всеукраїнський конкурс #SafeTravels Contest, метою якого було зменшення негативних наслідків поширення пандемії COVID-19 на сферу туризму та гостинності України. Для участі запрошувалися всі соціально відповідальні та безпечні туристичні об’єкти.

Участю Вінниці в цьому конкурсі опікувався департамент маркетингу міста та туризму. Ініціативу долучитися до змагання виявило одразу 16 представників індустрії ― рекордна кількість учасників порівняно з іншими регіонами України. Переможці конкурсу визначалися за номінаціями:

  • Безпечний готель:

Готель “Аристократ”,
Готель “Франція”,
Готель “Феріде”,
Готель “Затишок”,
Готель “Fenix”,
Апартаменти “SmartApart”,
“Fenix Town”.

  • Безпечний туроператор:

ТОВ “Туристичний оператор “Бомба-тур”,
ТОВ “Слав’янський тур”,
Бренд “Туристичний Клуб “Бідняжка”, юридична особа “ТОВ ТКБ”,
ТОВ ВКФ “Сігма-3″.

  • Безпечна туристична атракція:

Академія активного відпочинку,
Тюбінг-парк Vinny Land,
Музей Науки,
Вінницький Планетарій.

  • Безпечний торговельний заклад

ТОВ “ТВК Петроцентр”

Усі заявки з Міста ідей отримали відзнаки в конкурсі, які 16 лютого переможцям вручили заступник міського голови Андрій Очеретний та директор департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)

Відтепер ці організації входять до переліку найкращих безпечних туристичних об’єктів України. Цей результат доводить, що вінницькі підприємці відповідальні перед туристами, а також активні й постійно вдосконалюють послуги, які надають мешканцям і гостям міста, повідомляють в міськраді Вінниці.

Возможно, это изображение (текст «Safe travels WORLD/ COUNCIL Vinnytsia #подорожуйбезпечно глобальна нi̇цатива всесвтньо" ради 3 подорожей та туризму (WTTC)»)

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я