Заборгованість споживачів за теплопостачання та гарячу воду, станом на 12 лютого, становить майже 235 мільйонів гривень. А рівень розрахунку населення за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання у січні становить лише 12,5 % від нарахувань, повідомляють в компанії КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

Як зазначають тепловики, в КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» постійно проводять роботу з боржниками. Якщо споживач не сплачує борг добровільно, справи вирішуються в судовому порядку. Тоді до суми боргу додаються й інші витрати, які боржник зобов’язаний буде сплатити. В першу чергу, це судовий збір.

Якщо ж справа дійшла до виконавчої служби і вже закінчено строк, коли споживач може сплатити борг самостійно, є велика ймовірність, що на майно та банківські рахунки неплатника буде накладено арешт, розрахункові картки буде заблоковано.

Законом України «Про виконавче провадження» передбачено винесення постанови про арешт майна боржника, який може бути накладено в національній та/або в іноземній валюті і поширюється на усі поточні рахунки боржника, у тому числі й на ті, що будуть відкриті після винесення державним виконавцем даної постанови про арешт майна. Виняток – лише деякі види рахунків, на які арешт не поширюється.

«Радимо всім, хто заборгував чималу суму теплопостачальному підприємству не дотягувати справи до суду і не накопичувати борг. Але якщо вже так сталося, що заборгованість накопичено, зверніться на підприємство для укладання договору з реструктуризації та сплати накопиченої суми частинами», – зазначають на підприємстві.

Попередня публікаціяУ Вінниці поліція знайшла трьох молодиків, які потрощили бус-кав’ярню в центрі міста
Наступна публікаціяСудитимуть посадовця Укртрансбезпеки, який в «співробітничав» з колегами з Вінниччини

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я