Вінниця отримала відзнаку проєкту ПРОМІС «За зміцнення муніципального сектору в Україні».

У Вінниці завершилася п’ятирічна співпраця з проєктом ПРОМІС. За ці роки вдалось спільно реалізувати 28 різних проєктів, підсумки підбили на дводенній Міжнародній конференції «Міста та зміни: досягнення, перспективи», повідомляють в міськраді Вінниці.

Конференцію організували в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджувався в Україні за сприяння Федерації канадських муніципалітетів за підтримки Уряду Канади Як зазначили представники проєкту, Вінниця один із найкращих партнерів серед міст України.

«За підтримки проєкту ПРОМІС не тільки у Вінниці, а й в області було розроблено програмні і стратегічні документи для наших міст-партнерів. А також впроваджені ініціативи з економічного розвитку. Загалом у Вінницькій області протягом 2018-2020 року було реалізовано аж 67 таких ініціатив у різних напрямках діяльності. Всі ініціативи і проєкти, які впроваджуються є дуже результативними та сталими. Результат міста Вінниці дає можливість говорити, що це найкращий наш партнер серед усіх міст», – зазначив головний експерт з міжвідомчої співпраці та економічного розвитку ПРОМІС Олександр Ігнатенко.

У перший день конференції, українські та міжнародні експерти працювали у форматі онлайн. Міський голова Сергій Моргунов під час тематичної панелі, присвяченої децентралізації, розповів, як Вінниця співпрацювала із ПРОМІС останні п’ять років https://cutt.ly/zkHbax5.

Під час другого дня конференції – телемосту «МІСТА ТА ЗМІНИ: СВЯТКУЄМО УСПІХИ» за участі представників Посольства Канади в Україні та Федерації канадських муніципалітетів відбулось відзначення міст-партнерів ПРОМІС. Очільник Вінниці подякував команді проєкту за співпрацю.

«Коли робиш оцінку спільної роботи за останні роки, то саме головне, що це не просто папери, які були покладені на полицю, а якраз той дієвий інструмент у сфері підтримки маркетингу, туризму Вінницької територіальної громади, який має результат. Завдяки проєкту ПРОМІС нам вдалося реалізувати ініціативи, про які ми тільки думали, як це все вирішимо. Проєкт завершено, але маю надію що й надалі ми будемо співпрацювати, адже нашій великій вінницькій команді було приємно з вами працювати», – додав міський голова Сергій Моргунов.

Нет описания фото.

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, люди сидят и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)

Возможно, это изображение (1 человек, стол и в помещении)

Попередня публікаціяНа Вінниччині 306 нових хворих на COVID-19, з них у Вінниці — 181
Наступна публікаціяЗавтра Вінницю очікують снігопад, хуртовини, ожеледиця. Міські комунальники працюють цілодобово

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я