У Вінниці та в інших містах й населених пунктах області відбудуться акції пам’яті, покладання траурних вінків і квітів до пам’ятних знаків та меморіальних дощок, будуть проведені траурні мітинги-реквієми, тематичні вечори з демонстрацією фільмів про Героїв Небесної Сотні та події Революції гідності тощо.

Як і де вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні у Вінниці

16 лютого у молодіжному центрі «Квадрат» відкриється виставка робіт Героя Небесної Сотні Валерія Брезденюка.

19 лютого о 10-й годині у Вінниці відбудеться мітинг-реквієм та покладання квітів, вінків, гірлянд до скульптурної композиції “Дерево Свободи” і біля інших пам’ятних місць Вінниччини, де знаходяться відповідні пам’ятники, меморіальні дошки та поховання Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО, за участю представників органів влади, учасників революційних подій в Україні у 2013-2014 років, родин Героїв Небесної Сотні, представників волонтерських рухів, керівників підприємств і організації міста та області.

Об 11-й годині відбудеться акція «Ангели добра».

Цього ж дня у храмах області пройдуть поминальні та заупокійні богослужіння, панахиди за Героями Небесної Сотні та полеглими за незалежність та суверенітет нашої держави у зоні АТО.

20 лютого делегація від Вінницької області візьме участь у скорботних заходах у Києві.

Також будуть приспущені державні  прапори України на території області, діятиме обмеження на проведення розважальних заходів. Планується виготовити друковану продукцію з метою вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, повідомляють в ОДА Вінниччини.

Попередня публікаціяУ Вінниці розшукують підозрюваного в шахрайстві Руслана Назаревського
Наступна публікаціяУ Вінниці підприємці які не приберуть сніг та кригу біля своїх об’єктів можуть отримати штраф

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я