Триває модернізація ще одного міського садочка. Дошкільний заклад №47 на вулиці Чорновола вже не впізнати. Утеплили фасад, замінили дах – з плаского на скатний, встановили нові енергоощадні вікна. А яскраві мурали дарують позитивні емоції маленьким вихованцям «Струмочка», цією новиною поділився у фейсбук міський голова Вінниці.

«Садочок відкрився на початку 1970-их років. Як й інші установи того часу, будувався він далеко не за принципами енергоефективності. А комплексне утеплення дозволить економити витрати на опалення. Окрім того, приміщення групи, яке прибудували до основного корпусу, почало відходити – тому важливо було вчасно провести реконструкцію», – каже Сергій Моргунов.

Понад 80% робіт вже виконали. Ще потрібно утеплити фундамент, облаштувати ґанки з навісами, пандуси. Також на місці демонтованої старої котельні створять клумби та облаштують зелену зону. Завершити все мають навесні.

«Енергомодернізація закладів освіти – це системна робота. Ми розпочали цим займатися з 2015 року, вінницькі садочки стають сучаснішими і комфортнішими для діток. І на сьогодні кожен третій з них вже утеплений», – підкреслює міський очільник.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (небо и снег)

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Попередня публікаціяРятувальники попередили про негоду, просять утриматись від поїздок
Наступна публікаціяРятувальники дістали зі снігових заметів три автівки та швидку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я