Починаючи з січня у Вінниці спостерігалось певне зростання кількості хворих на ковід, що пов’язано з відзначенням новорічних свят та проведенням корпоративів. Наразі відбувається незначна стабілізація поширення захворювання. За минулий тиждень великих піків інфікування не було.

Наразі у Вінниці продовжують хворіти на коронавірус 1659 пацієнтів. З них 89 % (1482 людей) лікуються амбулаторно, а 11 % (177 осіб) – на стаціонарному лікуванні.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш, навантаженість на систему охорони здоров’я теж дещо зменшилася. Станом на 8 лютого завантаженість ліжок з підтвердженим ковідом складає 32 %, а разом з підозрами – 57 %.

«Тобто, у нас є місця для лікування хворих на ковід і є доступні ліжка з киснем. Наразі використовується 43 % ліжок з кисневими точками. До речі, загалом у ковідних відділеннях 544 ліжка оснащені кисневими точками», – каже Олександр Шиш.

Охоплення населення тестуванням складає 587 осіб на 100 тисяч населення. Це один з найвищих показників по Україні.

Нагадаємо, що з початку епідемії у Вінниці лабораторно підтверджено 12821 випадок інфікування на COVID-19. Одужало 10915 (85,1 %). Померло 247 осіб, повідомляють в міськраді Вінниці.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці пройшов Чемпіонат міста з веслувального слалому. Фото
Наступна публікаціяНа Вінниччині 123 нових випадки захворювання на COVID-19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я