16 малюків народилось в цьому році на Новий рік та Різдво у Вінниці. Сьогодні у холі міської ради батькам цих діток подарували іграшки та дитячі коляски для новонароджених.
Серед 16 маленьких вінничан, що з’явилися на світ в новорічно-різдвяні свята, одинадцятеро хлопчиків і п’ятеро дівчаток.
«Вже традиційно, за ініціативи Вінницького міського голови Сергія Моргунова та за підтримки депутатського корпусу, батьки, у яких народились діти на Новий Рік та на Різдво, отримують у подарунок коляски. На жаль, через карантин ми не змогли привітати батьків під час сесії міської ради, як робимо це зазвичай. Тому, щоб вберегти здоров’я батьків і їхніх родин, ми передали сьогодні коляски із дотриманням усіх карантинних правил», – каже директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.
Першим у новорічну ніч народився хлопчик о 1 годині 03 хвилини у Центрі матері та дитини. За подарунком сьогодні прийшов батько малюка. «Дуже добре, що нам подарували коляску, адже ми ще не купували», – каже Олександр Євгенійович.
Також приємно вражений увагою і вінничанин Владислав, у якого 1 січня народився син Захар. «Такий подарунок завжди буде доречним. Приємно, що місто дбає про наших діток», – зазначив Владислав.
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)
Попередня публікаціяВінницька райрада виконала вимоги закону по передачі районної лікарні
Наступна публікаціяУ Вінниці понад дві години стояв громадський транспорт через обрив контактної мережі. ФОТО

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я