Вінницький міський голова Сергій Моргунов, закликав до послідовного виконання домовленостей між представниками Уряду, ВР, Асоціації міст та територіальних громад, ідеться в публікації на його фейсбук сторінці.
За словами міського голови, держава повинна дотримуватись єдиного стандарту у формуванні тарифної політики. Зниження тарифів має бути одночасним для всіх категорій споживачів. Важливо, щоб Уряд був послідовним у своїх діях щодо врегулювання цієї проблеми.
“Хочу нагадати, що це питання було темою зустрічі з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, у якій також взяли участь мої колеги: мер Києва Віталій Кличко, Маріуполя – Вадим Бойченко, Кривого Рогу – Костянтин Павлов, Кропивницького – Андрій Райкович, а також перший заступник міського голови Харкова Олександр Новак. У ході наради було досягнуто консенсусу щодо не підвищення тарифів. І наразі опрацьовується відповідний Меморандум між Асоціацією міст України та Урядом.
Разом з тим, виникає парадоксальна ситуація, коли фактично за одну й ту саму послугу – опалення – люди отримають платіжки з різними нарахуваннями. Для побутових споживачів встановлено граничну ціну на природний газ у розмірі 6, 99 грн за кубометр. 27 січня Кабінет Міністрів поширив цю норму на об’єднання власників багатоквартирних будинків (ОСББ). Окрім того, Уряд передбачив відшкодування з державного бюджету для постачальників універсальних послуг – тобто приватним обленерго за різницю в тарифах на електрику для споживачів з електроопаленням”, – каже Сергій Моргунов.
Проте, за його словами, аналогічне питання для підприємств теплокомуненерго, які забезпечують централізоване теплопостачання мешканцям багатоквартирних будинків, залишається відкритим.
“Необхідно забезпечити послідовну реалізацію попередніх домовленостей між Урядом, Асоціацією міст та представниками територіальних громад. Підтримую позицію Асоціації міст України щодо механізму компенсації підприємствам ТКЕ різниці тарифів та закликаю Кабінет Міністрів не допустити підвищення тарифів для споживачів централізованого теплопостачання”, – підкреслив міський очільник.
Попередня публікаціяСьогодні вінницькі депутати будуть приймати звернення до центральної влади щодо тарифів
Наступна публікаціяУ Вінниці водій з ознаками сп’яніння намагався втекти від патрульних

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я