Від сьогодні мешканців села Гавришівки, яке нещодавно увійшло до складу Вінницької міської територіальної громади, прийматиме працівник департаменту соціальної політики. У селі створили віддалене робоче місце вінницького ЦНАП для надання адміністративних послуг соціального характеру.
Тепер мешканці села Гавришівки можуть оформити ряд послуг соціального спрямування за вінницькими стандартами Прозорих офісів. Серед них – надання державних допомог, пільг, субсидій, забезпечення протезно-ортопедичними виробами, засобами технічної реабілітації, санаторно-курортним лікуванням та іншими соціальними гарантіями.
Також по таких питаннях люди мешканці приєднаних сіл можуть звертатись до Прозорого офісу на Замості.
«Ми розпочали приймати мешканців Гавришівки, і тепер їм доступні усі послуги, які надають працівники нашого департаменту. Відзначу, що прийом адміністратором здійснюватиметься що п’ятниці з 9:00 до 14:00. Зазначу, що це уже шосте віддалене робоче місце, яке ми створили на приєднаних територіях», – розповіла директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.
На початку січня адміністратори ЦНАП розпочали приймати у таких приєднаних громадах, як Вінницькі Хутори, Писарівка, Стадниця, Малі Крушлинці https://cutt.ly/JjFBZIA.
У Десні така робота була налагоджена кілька років тому одразу після приєднання селища до Вінниці, повідомляють у міськраді Вінниці.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я