У Вінниці пройшов мітинг проти передачі районної лікарні об’єднаній громаді Вінниці.

Мітинг очолила партія “Європейська Солідарність”.

Причини протесту пояснив голова обласного осередку партії Петра Порошенка у Вінниціькій області, депутат облради Андрій Гижко.

“Якщо селяни сидітимуть в одній довгій черзі до лікаря разом із мешканцями міської громади, то чи встигнуть вони отримати консультацію фахівця і ще й доїхати назад додому”,- пояснив свою участь у мітингу Андрій Гижко.

Мова йде про ЦКРЛ Вінницького району, яка в рамках адміністративно-територіальної реформи повинна перейти на баланс міської ОТГ.

Після укрупнення районів по всій країні та передачі повноважень на базовий рівень громад, такі процесси зараз відбуваються по всій країні.

Потрібно відзначити, що в разі передачі ЦРЛ Вінницького району до Вінницьої ОТГ, медичні працівники цього закладу будуть отримувати зарплати ідентичні медпрацівників обласного центру та муніципальні доплати від мерії.

На зустрічі з колективом лікарні представники Вінницької райради та Вінницької міської ради докладно пояснили необхідність врегулювання діяльності ЦКРЛ відповідно до законодавства та запевнили медпрацівників, що жодних планів по скороченню, чи перепрофілюванню лікарні немає.

Участь партії “ЄС” отримала критичну реакцію в місцевих ЗМІ. Вінницьких партійців Порошенка звинуватили в популізмі та непрофесійності.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я