У міських стаціонарах кисень підведено до 511 ліжок. Показник забезпеченості 89% – один з кращих в країні.
“100% забезпечення киснем для ковідних ліжок у міських стаціонарах. Така наша мета, адже мова йде про життя людей. За січень кількість COVID-ліжок з киснем у наших закладах ми збільшили до 511, а відсоток забезпеченості – до 89%. Це один з кращих показників у державі. Нагадаю, що на кінець 2020 року ми мали 485 таких ліжок”, – каже міській голова Сергій Моргунов.
За його словами, днями у міській лікарні №3 завершили додатковий монтаж кисневих точок. І це вже другий міський заклад, ліжковий фонд якого повністю оснащений киснем. 100% також має пологовий будинок №1, який на час епідемії перепрофілювали під допомогу хворим з COVID-19.
Для пацієнтів з важкими пневмоніями та дихальною недостатністю під’єднання до кисню – практично єдиний порятунок. Ми спрямували необхідний ресурс з бюджету громади, щоб у кожному міському закладі був доступ до кисню.
На сьогодні:
у лікарні №1 – 216 ліжок з киснем,
у лікарні №3 – 130 таких ліжок,
у пологовому будинку №1 – 145 ліжок,
у гінекологічному відділенні пологового будинку №2 – 20 ліжок.
Досягти стовідсоткової забезпеченості у міськраді планують за рахунок кисневих концентраторів. У рамках програми «Вінничани важливі» і далі працюють над забезпеченням усім необхідним наших медичних закладів.

1 КОМЕНТАР

  1. Цікаво, а як лікують решту 11%. Якщо їм не потрібен кисень, тоді що вони роблять в лікарні?

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я