Спрощенці Вінниччини збільшили сплату єдиного податку на 52 млн грн. Платники Вінниччини, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, впродовж 2020 року спрямували до місцевих бюджетів більш ніж 1 млрд 385,8 млн грн єдиного податку. 

За словами начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Миколи Суржикова, проти аналогічних надходжень 2019 року – це на 52,0 млн грн або на 3,9 відсотків більше. Є позитивний приріст у розмірі 17,7 млн грн і проти прогнозованої цифри.  

У сумі перерахованого до місцевих скарбниць єдиного податку переважають внески громадян – підприємців. Так, за 2020 рік вони сплатили понад 906,1 млн грн. Решту коштів перерахували до місцевої казни юридичні особи – спрощенці. 

Посадовець нагадує, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується суб’єктами господарської діяльності безпосередньо до місцевих бюджетів. Відтак його своєчасна та у повному обсязі сплата, дозволяє забезпечити фінансування поточних потреб місцевих громад та сприяє їхньому розвитку, повідомляє сектор пресслужби ГУ ДПС у Вінницькій області.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я