Інклюзивно-ресурсний центр №2 переїхав у нове приміщення на Замостянській.
Пісочна анімація, сенсорні світильники, інтерактивний стіл, «сухий» басейн. Це все обладнано в інклюзивно-ресурсному центрі №2, який у грудні переїхав у нове приміщення. Тут допомагають дітям з особливими освітніми потребами розвивати соціальні та пізнавальні навички, емоційний інтелект, а ще – займаються з ними лікувальною гімнастикою.
Раніше заклад розміщувався на базі спешколи на вулиці Келецькій. І саме для того, щоб створити більш комфортні умови для відвідувачів Центру та його працівників, ми виділили окреме приміщення по Замостянській, 51. Тут провели капітальний ремонт за стандартами інклюзії. Облаштували сенсорну кімнату, залу для реабілітації, кабінети для корекційно-розвиткових занять, закупили спеціальне сучасне обладнання.
“Інклюзивно-ресурсний центр на Замостянській буде обслуговувати мешканців Лівого берегу міста та приєднаних громад. З юними вінничанами працюватимуть професійні педагоги, вчителі-дефектологи, логопеди, практичні психологи. Спеціалісти відзначають, що у роботі з дітьми навіть інтер’єр має велике значення, тому важливо створити затишну атмосферу.
Упевнений, що оновлення Центру сприятиме покращенню якості послуг. А це ще один крок з розвитку інклюзивної освіти у Вінницькій громаді”, – каже міський голова Сергій Моргунов.
Нет описания фото.
На изображении может находиться: стол и в помещении
На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол, офис и в помещении
На изображении может находиться: в помещении
На изображении может находиться: в помещении
На изображении может находиться: в помещении
На изображении может находиться: стол и в помещении
Попередня публікаціяУ Вінниці патрульні поліцейські за свята зупинили 37 нетверезих водіїв
Наступна публікаціяУ Вінниці видали перший інклюзивний посібник «Доступна математика. Дочисловий період»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я