До новорічних свят лісівники Вінниччини вирощують тисячі ялинок та сосен. Та поки більшість українців обирають та прикрашають вічнозелені деревця, готуються до зустрічі з близькими за святковим столом, на Сході наші земляки щодня захищають державу. Ці мужні чоловіки навіть у святкові дні не залишають свої бойові позиції, тому про традиційне святкування Нового року лише мріють. Аби захисники змогли відчути наближення свят, нещодавно працівники ДП «Бершадський лісгосп» за власні кошти придбали та передали на фронт 14 новорічних красунь.

Про це повідомило видання news.vn.ua з посиланням на пресслужбу Вінницького ОУЛМГ.

Новорічні дерева доставили у окремий 9-й мотопіхотний батальйон «Вінницькі скіфи», що входить до складу 59-ї ОМПБ, волонтери українського об’єднання учасників бойових дій і волонтерів АТО та благодійного фонду «Тростянеччина».
Цей волонтерський благодійний фонд щороку здійснює такі поїздки напередодні кожного Нового року. Захисникам волонтери передають продукти харчування, гостинці, дитячі малюнки. Цьогоріч приємним сюрпризом для наших земляків стали новорічні ялинки від бершадських лісівників.

За словами волонтерів, поїздка була плідною, хоч і виснажливою, бо всю дорогу їх супроводжували складні погодні умови. Та нагородою за труднощі була щира радість оборонців гостинцям, новорічним ялинкам, дитячим малюнкам. Такі візити дуже важливі для наших захисників, адже дають змогу поспілкуватися із земляками та відчути підтримку, якої їм так бракує на фронті.

За підтримку та допомогу особовому складу 9-го мотопіхотного батальйону «Вінницькі скіфи», за людяність, безкорисливу працю, особистий внесок у спільну перемогу командир бойового підрозділу Сергій Котенко нагородив громади Тростянецької ОТГ та керівників, які сприяли поїздці волонтерів на фронт з благородною місією, подяками. Серед відзначених – колектив ДП «Бершадський лісгосп».
Командування батальйону та волонтери щиро вдячні бершадським лісівникам за подаровану солдатам радість.

Попередня публікаціяВ КП «Вінницякартсервіс» розповіли скільки поїздок і яким пільговикам буде по муніципальній картці
Наступна публікаціяУ Вінниці муніципальна варта склала чотири адмін-протоколи на начальника КП «Вінницяоблводоканал»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я