У Вінницькому обласному центрі служби крові критична нестача крові, кабінети і коридори центру спорожніли.

Щоб стати донором потрібно звернутися за адресою: м. Вінниця, вулиця Пирогова 48. Телефон реєстратури – 0674920034. З 8-00 до 15-00.

“Шановна громадо Вінницького регіону! У Вінницькому обласному центрі крові склалася ситуація SOS, яка не вирішиться без вашої участі та допомоги. На сьогоднішній день коридори та кабінети нашого центру спорожніли і кількість донорів, що нас відвідують з кожним днем стає все меншою. Попереду багато святкових новорічних днів, які ми всі бажаємо зустріти у колі наших рідних і близьких. Та найбільше цього бажають люди, що на даний момент знаходяться на лікарняному ліжку.
Ми з вами можемо здійснити їх бажання разом. Достатньо завітати в наш центр і стати донором крові та/або її компонентів”, – звертаються до вінничан в обласному Центрі крові.

Бонусом від здачі донорської крові стане безкоштовний тест на COVID-19.

“До уваги жителів Вінницького регіону – кандидатів у донори крові та постійних наших донорів. Вінницький обласний центр служби крові впровадив процедуру забору донорської крові на наявність антитіл до SARS CoV – 2 (COVID -19). Дослідження усім донорам буде проводитись на безкоштовній основі з послідуючим повідомленням про результати досліджень. Запрошуємо усіх охочих відвідати Центр служби крові та здати кров, компоненти якої дуже необхідні для лікування пацієнтів з COVID -19”, – закликають у Вінницькому обласному центрі служби крові.

 

 

На изображении может находиться: люди сидят, текст «ноді спостеригаючи за реакцею на наші пости про кризу нашому центри, викликану різкою нестачею донорськой крові стае умно... вдреагувало 18000 громадян (like), коридори нашого центру все ще порожни.... щиро звертаемось до ycix, хто мае бажання здати кров: ви HAM TEPMIHOBO необхдн! хворі не чекають. попереду вихдни дн. видача компонентив крови може зупинитись кожну хвилину... центр крові працюе та чекае на вас!»

Попередня публікаціяПоліція Вінниці просить опізнати на фото двох чоловіків, що імовірно скоїли крадіжку на заправці
Наступна публікаціяНа Вінниччині шукають свідків аварії у селі Садове

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я