Про результати роботи поліції в сфері протидії незаконному обігу наркотиків повідомив, в понеділок, на пресконференції начальник ГУНП Іван Іщенко.

Керівник поліції зазначив, що незаконний обіг наркотиків є серйозною проблемою і набуває розмаху за рахунок використання злочинцями мережі Інтернет. Цьогоріч викрито 38 фактів збуту наркотиків у такий спосіб.
Щороку зростає  кількість осіб, які вживають наркотичні засоби.

Поліцейські викрили  більше наркозлочинів, роблячи акцент на тих, хто збуває ці згубні речовини.
У цьому році викрито 1060 таких злочинів, на 80% більше, ніж торік, задокументовано наркозбутів.
До суду скеровано кримінальне провадження відносно членів організованої злочинної групи, які через інтернет-магазини торгували метадоном на території  області.
Припинено злочинну діяльність 20 нарколабораторій.

На изображении может находиться: текст «нацональна полция наркозлочини наркозлочини притони 20 1060 779 3бут 370 210 12Mic.2020 12Mic.2019 2019 припинено злочинну д.яльнсть 20 нарколабораторий. 3 незаконного обігу вилучено близько 70 кг наркотичних речовин кокаϊн, синтетични наркотики та іншi̇, як1 виготовляли зловмисники, також кг прекурсорв»

Усього з незаконного обігу вилучено близько 70 кілограм наркотичних речовин – кокаїн, синтетичні наркотики, які виготовляли зловмисники, а також  9 кілограм прекурсорів, повідомляють в поліції Вінниччини.

На изображении может находиться: еда

На изображении может находиться: на улице

Попередня публікаціяВ Жмеринці чоловік під час пиятики побив товарища дерев’яною палицею
Наступна публікаціяЧоловік якого розшукувала поліція викликав поліцейських, бо його ошукали на заправці

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я