Головне управління ДПС у Вінницькій області інформує, що на період карантину Законом № 1071 продовжено дію ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем для закладів громадського харчування. 

Відповідні зміни внесено, зокрема до ст. 18 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 481)Законом України від 04 грудня 2020 року № 1071-IX «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Так, змінами встановлено, що ліцензії закладів громадського харчування на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, термін дії яких закінчився під час карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, вважаються такими, що продовжують свою дію на період карантину та обмежувальних заходів, а також протягом трьох місяців з дня його/їх закінчення.

Крім того, під час карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, а також протягом трьох місяців після його/їх закінчення, до закладів громадського харчування, які мають ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, не застосовуються положення частини сорок сьомої, сорок восьмої та абзацу четвертого частини сорок дев’ятої ст. 15 Закону № 481, повідомляє сектор пресслужби ГУ ДПС у Вінницькій області.

Попередня публікаціяРятувальники Вінниччини витягли з пожежі 95 – річну жінку
Наступна публікаціяНа обїздній дорозі під Вінницею через зіткнення вантажівки та лековика ускладнений рух

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я