З учнями-переможцями конкурсу «Запроси полярника до себе», 23 грудня зустрілися співробітники Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий та Олена Марушевська.
Учасники заходу переглядали відео про життя на Південному полюсі, слухали історії про будні науковців та робітників станції «Академік Вернадський», руйнували міфи та ставили питання про життя на білому материку.
Євген Дикий поділився зі школярами Вінниці своїми мріями про зростання цікавості дітей та молоді до досягнень українських вчених і досліджень, які вони проводять, та висловив надію, що хтось із присутніх увійде до складу майбутніх антарктичних експедицій.
«27 шкіл по всій Україні стали переможцями конкурсу «Запроси полярника до себе» – наприкінці 2019-го його вже вдруге провели МОН та Національний антарктичний науковий центр. Підсумки конкурсу було підбито 9 січня 2020 року. З Вінниці переможцями стали такі школи: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей №7, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27», – розповіла директорка департаменту освіти міськради Оксана Яценко.
На изображении может находиться: 10 человек, люди стоят
На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, люди танцуют и в помещении
На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, люди на сцене и в помещении
Попередня публікаціяУ Вінниці поліцейські зупинили «КАМАЗ» з 59 нечіпованими ялинками
Наступна публікаціяКого більше підтримують вінничани: обласну адміністрацію, чи облраду? В соцмережах триває голосування

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я